Przegląd i konserwacja oraz obsługa serwisowa dwóch chromatografów cieczowych sprzężonych ze spektrometrami mas LC-MS/MS 6460.

  • Numer postępowania WIW-AG-ZP.2600.4.5.2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na:
    a) Wykonaniu rocznego przeglądu i konserwacji dwóch chromatografów cieczowych sprzężonych ze spektrometrami mas LC-MS/MS 6460.
    b) Obsłudze serwisowej dwóch chromatografów cieczowych sprzężonych ze spektrometrami mas LC-MS/MS 6460 na okres 12 miesięcy.
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-21 11:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-21 11:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-15 08:39
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-12 13:23

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-15 08:39 -
    icon SOPZ - załącznik nr 1(1).xlsx 2026-05-15 08:39 11 KB
    icon wzór umowy- załącznik nr 2.docx 2026-05-15 08:39 30 KB
    icon WIW KATOWICE - Zapytanie ofertowe kontrakt serwisowy(1).pdf 2026-05-15 08:39 206 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-05-22 13:07

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa