Dostawa, montaż i uruchomienie fabrycznie nowego, kompletnego systemu analitycznego obejmującego spektrometr masowy z plazmą indukcyjnie wzbudzoną (ICP-MS) wraz z systemem rozdziału chromatograficznego do specjacji arsenu oraz mineralizatorem mikrofalowym – 1 zestaw, dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Katowicach
- Numer postępowania WIW-AG-ZP.272.10.2026
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenie | 2026-08-31 08:10 | - | |||
|
|
Załącznik Nr 6A do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx | 2026-08-31 08:10 | 22 KB | ||
|
|
Załącznik Nr 6 do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx | 2026-08-31 08:10 | 25 KB | ||
|
|
Załącznik Nr 5A do SWZ- Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniach.docx | 2026-08-31 08:10 | 25 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ - Jednolity Europejski Dokument Zamówień JEDZ.docx | 2026-08-31 08:10 | 51 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 - Oświadczenie Wykonawcy o grupie kapitałowej.docx | 2026-08-31 08:10 | 22 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.docx | 2026-08-31 08:10 | 33 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2.. do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia OPZ.docx | 2026-08-31 08:10 | 53 KB | ||
|
|
Załącznik Nr 1 do SWZ- Formularz ofertowy.docx | 2026-08-31 08:10 | 46 KB | ||
|
|
SWZ - Nr sprawy WIW-AG-ZP.272.10.2026.pdf | 2026-08-31 08:10 | 340 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane .pdf | 2026-08-31 08:10 | 1.94 MB |
